Nie uczymy angielskiego, uczymy mówić i rozumieć innych mówiących w tym języku.

Wykorzystujemy osiągnięcia psychologii i coachingu.

Nie tylko nauczymy Cię mówić, ale także pomożemy Ci znaleźć czas, i pokażemy jak wykorzystywać techniki zarządzania czasem w nauce języka. Popracujemy nad Twoją motywacją, planowaniem i osiąganiem celów. Nowatorskie techniki zapamiętywania z zakresu NLP i pomocy wizualnych, pomogą Ci uczyć się skuteczniej i przełamać opory w mówieniu. Słuchowcy przyswoją szybciej słuchając oryginalnych nagrań, a wzrokowcom "narysujemy" gramatykę. Ceniącym wygodę, zdolnym, ale leniwym oraz zbyt zapracowanym, pokażemy jak uczyć się robiąc zakupy czy stojąc w korku.

Korzystamy z innych materiałów

Zrezygnowaliśmy z podręczników, ponieważ uważamy je za mało aktualne źródło i zbyteczny wydatek finansowy. Podstawą naszej pracy są prawdziwe i aktualne materiały z życia codziennego. Są to min. artykuły BBC, informacje CNN, filmy Youtube, premiery kina i TV czy nowości radiowe. Dzięki temu, że przyswajanie wiedzy opiera się na realnym, praktycznym języku jest ciekawsze i skuteczniejsze. Uczysz się jednocześnie oglądając odcinki ulubionego serialu czy czytając nowości z Twojej branży.

Zróżnicowane doświadczenie

Nasza kadra to absolwenci filologii z doświadczeniem w pracy za granicą jak i współpracy z międzynarodowymi korporacjami. Nasi dotychczasowi klienci to zarówno osoby prywatne, firmy jednoosobowe, jak i koncerny i organizacje międzynarodowe takie jak Lafarge, czy NATO.

Uczymy skutecznych schematów

Poznasz schematy, które ograniczą potrzebę nauki na pamięć. Intuicyjnie poprawisz wymowę i zautomatyzujesz pisanie. Przyswoisz i naturalnie wykorzystasz zasady gramatyczne. Będziesz uczył się i poznawał jedynie przydatne słownictwo i konstrukcje.