Czego uczymy?


Fabryka Języka to firma specjalizująca sie w rozwijaniu skutecznych metod zdobywania wiedzy. Już od kilkunastu lat oferujemy Tobie możliwie najszybszy i najbardziej efektywny rozwój zdolności językowych. Nie uczymy angielskiego, uczymy mówić i rozumieć innych mówiących w tym języku.

   

Co wykorzystujemy?

Odróżnia nas to, że nie korzystamy z podręczników, które i tak potem nieużywane kurzą się na półce. Podstawą naszej pracy są prawdziwe i aktualne materiały z życia codziennego takie jak: korespondencja firmowa, BBC, CNN, filmy Youtube, premiery kina i TV czy nowości radiowe. (Kolejną, nudną naukę tekstu "Last Christmas" zostawiamy więc wyposażonej w podręczniki konkurencji). Dzięki temu przyswajanie wiedzy opiera się na realnym, praktycznym języku, jest dynamiczne, ciekawe, a co najważniejsze skuteczne. Z nami obejrzysz najnowsze wiadomości BBC, CNN, odcinki ulubionego serialu czy amerykańskie gwiazdy stand-up-u. Poznasz język korporacji, mediów, ale także slang Bronxu.Gdzie możesz się uczyć?

Oferujemy naukę u nas lub w dowolnie wybranym miejscu w okolicach Bydgoszczy. Dla każdej osoby/instytucji/firmy opracowujemy strategię i ścieżkę rozwoju, właściwy profilu szkolenia w optymalnym wymiarze czasowym. Już dziś zaproś nas do swojej firmy, a doradzimy Ci czego potrzebujesz.

Jakie mamy doświadczenie?

Nasza kadra to absolwenci filologii z doświadczeniem w pracy za granicą jak i współpracy z międzynarodowymi korporacjami. Bazujemy na wieloletnim świadczeniu usług językowych dla różnych odbiorców: instytucji, firm, jak i klientów indywidualnych. Nasi dotychczasowi klienci to zarówno osoby prywatne, firmy jednoosobowe, jak i koncerny i organizacje międzynarodowe takie jak Lafarge, czy NATO.


Co nas wyróżnia?

Czy wyróżniają nas lektorzy z pasją i cudowne, autorskie metody nauczania? Nie, jako, że to podobno mają wszyscy. Oczywiście wierzymy w pełne zaangażowanie w nauczanie w innych firm językowych, ale w dzisiejszym, pędzącym świecie to nie wystarczy. Naszym wyróżnikiem jest to co składa się na drugą część naszej pasji: coaching, psychologia, NLP, zarządzanie czasem, motywacją czy nowatorskie techniki zapamiętywania. Nie tylko nauczymy Cię mówić, ale także pomożemy Ci znaleźć czas, skuteczniej go wykorzystać i przełamać opory w mówieniu czy wystąpieniach publicznych. Zapracowanym pokażemy jak uczyć się robiąc zakupy czy stojąc w korku.

Nasze motto?

"Live as you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Ghandi)

 

Naszą życiową dewizą także po pracy jest ciągły rozwój osobisty wychodzący poza obszar językowy. Tego samego chcemy dla naszych klientów. Jeśli jesteś zbyt daleko, nie masz chwilowo czasu na naukę bezpośrednią, zaglądaj na naszego bloga i profil na facebooku. Zawsze znajdziesz tam skuteczne materiały i coś ciekawego dla siebie.

W celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z biurem mailowo, telefoniczne lub przez profil na facebooku.